ENRU

Ajurvedinio nugaros masažo dirbtuvės

Ajurvedinis veido masažas yra paremtas senoviniais Ajurvedinės terapijos principais. Ši terapijos forma buvo plačiai praktikuojama Indijoje prieš tūkstančius metų.
Ajurvedinis masažas harmonizuoja ir balansuoja kūną atpalaiduodamas veido raumenys. Šis masažas yra unikalus, kadangi jo metų yra spaudžiami specialūs gyvybiniai taškai, vadinami Marma. Marmos taškai yra randami visame žmogaus kūne, tačiau daugiausiai jų yra ant veido, kaklo ir krūtinės. Ajurvedinis masažas padeda atpalaiduoti susitraukusius veido raumenys, pašalina streso sukeltus blokus, giliai atpalaiduoja ir atjauniną veido odą. Masažas yra atliekamas naudojant specialų aliejų.

Ajurvedinis nugaros masažas yra laikomas vienu iš labiausiai saugomų Indijos paslapčių. Ajurvedinis nugaros masažas giliai atpalaiduoja centrinę nervų sistemą, gerina savijautą, pakelia raumenų tonusą, pagerina miego kokybę ir prisideda prie bendros organizmo sveikatos. Šis masažas atliekamas nauduojant specialų aliejų.

Abiejų dirbtuvių metu dalyviai susiras porą, su kuria mokysis nugaros masažo (apsikeisdami). Šios dirbtuvės yra ypatingos, nes dalyviai išmoksta Ajurvedinio masažo technikos, o vėliau patys pajaučia masažo malonumą ir naudą. Tai unikali galimybė duoti ir gauti.

Dirbtuvių metu dalyviai:
• Bus supažindinti su Ajurvediniais principais;
• Sužinos Ajurvedinių masažų rūšys;
• Išmoks Ajurvedinį nugaros masažą;
• Gaus Ajurvedinį nugaros masažą;
• Dalyvaus atpalaiduojančioje garso sesijoje su skambančiais dubenimis.

Dalyviai su savim turėtų atsinešti jogos kilimėlį ar kitokį patiesalą atsigulti.
Abi dirbtuvės trunka apie porą valandų.

14