loader
ENRU
Andrius Wellness

Andrius Wellness

Andrius – Wellness – Papickas – festivalyje Saulėtosios Naktys praves paskaita apie gyvybingo gyvenimo principus, čia taip pat galėsite paklausti ir padiskutuoti apie mitybą, organizmo valymą, kasdieninio aktyvumo svarbą ir apie dvasines praktikas.

Daugiau apie mane ir žaliavalgišką mitybą www.iraw.lt

iRAW yra vienas iš Andriaus Wellness kūrinų. Aš gimiau ir užaugau Lietuvoje, kaip ir daugelis Jūsų, maitinausi visavalge dieta, kurią sudarė šie produktai: mėsos, pieno, miltų, bulvių patiekalai. Žaliavalgystei (angliškai raw food diet) mane įkvėpė amerikietis, lietuvių kilmės žaliavalgystės pionierius, dar laikomas žaliavalgystės pradininku – Viktoras Kulvinskas. Su šiais mitybos ir gyvenimo būdo pokyčiais išsivalė kraujas, dingo nuolatinis nuovargis po valgio, atsikračiau daugybės odos problemų, natūraliai susitvarkė kūno svoris, protas tapo šviesesnis ir atsirado žymiai daugiau energijos. Dabar mano mitybos pagrindą (95%) sudaro termiškai neapdoroti švieži vaisiai, daržovės, uogos su trupučiu riešutų ir sėklų. Stengiuosi gauti visą paletę vitaminų ir mineralų iš didelės įvairovės skanaus augalinio pagrindo maisto.

Mėgstu keliauti, tad teko lankytis keturiuose pasaulio kontinentuose ir daugiau nei keturiasdešimtyje pasaulio šalių, o kai kuriose net pagyventi šiek tiek ilgėliau.

Mėgstamiausia ir pagrindinė mano transporto priemonė yra dviratis, mėgaujuosi juo važinėdamas ne tik po gamtą, bet ir didmiesčių gatvėmis.

Dar teko dirbti virtuvės šefu žaliavalgiškame restorane Osle ”Helt Rå”, vesti paskaitas bei dirbti asmeniniu mitybos ir sporto treneriu.
Žinių savarankiškai semiuosi iš seminarų, knygų ir stebėdamas savo asmenines patirtis. Didelę įtaką mano žinių bagažui padarė šios asmenybės: Viktoras Kulvinskas, Tadas Lomanas, Tim Van Orden, Dr. Douglas Graham, Polis Bregas, Jack Lalanne, Harley kitaip Durianrider, Brian Clement, Anthony Anderson, Anthony Robbins, Krishnamurti, Ram Dass, Saulius Domarkas, Markus Rothkranz ir daugelis kitų.

14