ENRU

Atviros širdies susitikimas

Vertybės bei kaip gyventi gyvenimą vedamą širdies

Šio susitikimo metu Renata dalinsis savo dvasinių bei žemiškų patirčių išmintimi bei perteiks atviros širdies esensiją.
Nuoširdumas kaip viena iš pagrindinių vertybių. Kaip kultivuoti, kaip atpažinti, kaip būti tikru su savimi bei aplinkiniais.

Šio susitikimo intencija yra atpažinti mus vienijantį lauką. Renata kviečia sulėtintį tempą, atsipalaiduoti, ištirpdyti mintis, protą, širdyje ir susijungti atviros širdies rate.

Susitikime taip pat bus praktinis vedimas į širdies erdvę ir klausimai/atsakymai pabaigoje. Trukmė 2val

Renata Be – atvira širdis, kurianti giliai gydančias bei palaikančias erdves, jogos mokytoja, sielos vedlė bei moteris, kuri keliaujanti, jau 10 metų, alpink pasaulį, įkvepianti žmones gyventi gyvenimą, vedamą širdies.

Renatos akimis kiekviena siela yra autentiška.
Jos mokymuose išryškinama atvira širdis bei jos vertybės, kaip visų ryšių pagrindas: tarpusavio ryšys, ryšys su gamta, ryšys su patirtimis (emocinėmis, energetinėmis, psichologinėmis, dvasinėmis), ryšys su dieviškuoju pasauliu, kad ir kas tai jums reprezentuotų.
Renata išvysčiusi glaudų ryšį su žeme, tad jos mylimiausi pomėgiai yra gamtoje: nuostabūs pasivaikščiojimai miškuose, laisvasis nardymas, banglenčių sportas, slidinėjimas, buriavimas bei įvairiausių planetos Žemės gėlių bei paukščių grožėjimasis. Gamta yra Dievo apraiška

7