loader
ENRU
firewalking

Firewalk – Robertas Karvauskas

Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti, perduodantis tai, ką atrado savo širdyje, ką asmeniškai pats patyrė ir išbandė.

Esu gimęs 1961 m. Mano mąstymas pradėjo keistis 2000–aisiais metais. Supratau, kad pasaulyje nėra atsitiktinumų, kad kiekvienas pats atsakingas už savo gyvenimą, nes tik pats kuria jį savo vidine būsena.
Prasidėjo ilgas pažinimo ir tobulėjimo kelias.
Perskaičiau Aleksandro Svijašo knygas, išanalizavau Silvos metodą, NLP (neurolingvistinį programavimą), išėjau Rusijos kosmonautų paruošimo centro vyriausiojo psichologo, daktaro, profesoriaus Olego Ždanovo meditacinį streso valdymo kursą, Liudo Vasiliausko asmeninės laisvės kursą, Arūno Varanavičiaus bioenergetikos kursą, susipažinau su Cigun, Tai Či, Tai Dzi Ciuan praktikomis, išanalizavau profesoriaus Mirzakarimo Norbekovo gydymo ir tobulėjimo metodiką, Vadimo Zelando Transerfingą, Ajurvedą, „Gyvenimo meno“ jogos kursą.

Pradėjau praktikuoti jogą.
Didelę įtaką man padarė perskaitytos Brajano Treisi, Bodo Šeferio, Džozefo Merfi, Joan Gatusso, Ekharto Tolle, Luule Viilma, Jono Markūno, Jasmuheen, Dipako Čiopros, Nilo Donaldo Volšo, Satja Sai Babos, Šri Šri Ravi Šankaro, Robino Šarma ir kitos knygos.
Aš daug sužinojau, nemažai išmokau, bet neįgavau ramybės. Ir netgi atvirkščiai. Žinojimas, bet negalėjimas pasinaudojant tomis žiniomis gauti trokštamų rezultatų, sukėlė manyje aštrų skausmą ir nusivylimą.
2010 metais praėjau Vienybės universiteto aukštų vibracijų palaimos energijos (Dikšos) perdavimo kursą ir gavau iniciaciją perduoti Vienybės Palaiminimus.
Būtent šiame kurse man atsivėrė supratimas apie tai, kas lemia kiekvieno žmogaus tobulėjimo sėkmę ir laimę.
Šis supratimas aiškiai įprasmino mano būtį. Atsirado vidinis dvasinis mokytojas.
Taigi, nuėjau ilgą ir skausmingą pažinimo ir mokymosi kelią, kol atradau sau gyvenimo džiaugsmą, ramybę ir prasmę.
Pajutau vidinę iniciaciją sukauptas žinias ir patirtį perduoti vidinio tobulėjimo kelią pradedantiems žmonėms, kad jiems nereikėtų ilgai blaškytis ir patirti to skaudaus nepasitenkinimo ir nusivylimo, kokį teko patirti man.
Įvairiuose Lietuvos miestuose ir užsienyje pradėjau rengti paskaitas, praktikas ir seminarus, kurie iš karto pradžiugino dalyvius savo konkretumu, aiškumu ir rezultatyvumu.

Savo viduje gavau atsakymą į vieną svarbiausių klausimų gyvenime – Kodėl gyvenimo eigoje gaunamos puikios asmenybės tobulinimo žinios ir praktikos dažniausiai lieka nepanaudotos, neįdiegtos, nepritaikytos?
Atsaskymo į šį esminį klausimą aš neradau jokiuose mokymuose, seminaruose, paskaitose.
Viduje atsirado stimulas padėti žmonėms gautas žinias pervesti iš proto į širdį.
2011 m. įkūriau Sąmoningumo mokyklą GYVENIMO RYTAS, kurioje įsisąmoninami tikrosios laimės pagrindai, gaunamas unikalus asmeninio tobulėjimo algoritmas „Laimingo Gyvenimo Raktas“, praktiškai išmokstama valdyti savo gyvenimą. Visa tai daugumą dalyvių atveda į dvasinį prabudimą.
Vedu mokymus, remdamasis tik savo patirtimi ir širdyje gautais suvokimais.
Nuolatinį tobulėjimą tęsiu Vienybės universitete (Indija).
Nepriklausau jokiai religinei bendruomenei ar sektai.
Mano pasaulietinė profesija – pastatų šiltinimo ekspertas, konsultantas, lektorius (www.SandarusNamas.lt). 1985 m. baigiau Vilniaus inžinerinį statybos institutą.
Taip pat 2006 m. baigiau Atvirojo Britanijos universiteto marketingo, finansų valdymo ir projektų valdymo kursą ir gavau profesionalaus vadovo diplomą. Esu profesionalus lektorius, verslo savininkas.
Bazinis 4-ių seminarų ciklas „Laimingo Gyvenimo Raktas“:
1. Tikrosios laimėa pagrindai
2. Pagrindiniai Visatos dėsniai ir Dieviškumas. Pasitikėjimo galia.
3. Energingumo esmė. Kaip kvėpuoti, maitintis ir ilsėtis.
4. Ypatingas streso valdymas. Ką daryti, kad nebebūtų ko valdyti.

Remdamasis savo vidiniais suvokimais vedu seminarus ir paskaitas įvairiausiomis aktualiomis temomis.
Atsiliepimus apie seminarus bei mokymus rasite čia: http://gyvenimorytas.lt/visi-atsiliepimai/ .
Seminarų įrašus rasite čia: http://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/ .

0