fbpx
ENRU

Garso Joga

GARSO JOGA

Vienu metu protui, kūnui, sielai. Garso Joga apjungia balso, judesio, kvėpavimo ir meditacijos saviterapines formas. Praktikų metu laviname save kaip vientisą asmenybę. Judesio, tempimo ir statinių kūno padėčių pratimai lengvai įsisavinami, paprasti ir efektyvūs. Čia nėra sudėtingų jogos asanų, stovėjimo ant galvos ar kitų, panašių technikų. Efektyvumas pasiekiamas paprastomis, sąmoningai atliekamomis praktikomis. Balso pratimai teikia energingumo, skatina didesnį pasitikėjimą savimi, subalansuoja žmogaus vidinį pasaulįbei gali būti efektyvi kasdienė saviterapinė priemonė. Užsiėmimo pabaigoje atsipalaiduojame garsuose.

Garso Joga gali būti naudinga siekiant:

visuomet būti jaunu vidumi;Turėti švarų vidų, tvirtą, elastingą kūną ir ramų protą;Būti visapusiškai harmoninga asmenybe;Vystyti sąmoningumą;Pasitikėti savimi ir gyvenimu;Pažinti ir naudoti savo balso terapines savybes;Išmokti paprastų kūną lavinančių pratimų;Išmokti vidinio apsivalymo būdų;Išmokti kvėpavimo technikų, laisvai, taisyklingai kvėpuoti;Pažinti ir natūraliai lavinti vidinę energiją;Išmokti medituoti;Pagerinti miego ir gyvenimo kokybę;Atskleisti savo kūrybiškumą;Pažinti savo tikrąją prigimtį…

Terminas „Garso joga“ nėra oficialus ar turintis aiškiai suformuluotą apibrėžimą, tačiau dalies praktikų ištakos siekia pasaulio senovės kultūras.

Kam tai skirta?

Praktikuoti gali visi. Pratimai išskirtinai paprasti, juos gali lengvai atlikti ir fizinių negalių turintys žmonės, tuo pačiu patiriant visą pratimo teikiamą naudą. Kviečiami ir jauni, ir vidumi nesenstantys.

Kaip pasiruošti užsiėmimui?

Rekomenduojama bent 1,5 val. būti po valgio. Dėvėti mėgstamus, judesių nevaržančius rūbus.

24