ENRU

Grojimas šamaniniu būgnu

ŠAMANINIS BŪGNAS neatsiejamas nuo dvasinių praktikų.

Norėdamas sustiprinti ryšį su gamta ir visata, žmogus šamaninio būgno pagalba įeina į transo būseną. Tokiu būdu jis bendrauja su savo pasąmone
ir beribe visatos išmintimi. Grojimas šamaniniu būgnu suteikia naujus potyrius ir sustiprina ryšį su gamta bei skatina kitokį savęs suvokimą.
Atvyk su savo bugnu, pagilinsime kartu praktikas , išgirsite ir pajusite jo susijungimą su savuoju Aš!

Andrius (Bizonas)
Virtualioje erdvėje Facebook aš esu Gorand Andgor (tai atspindi mano asmenybę), tačiau kai kurie žmonės vadina mane Bizonu ar tiesiog Vulkanu arba „Žmogumi orkestru“. Tiek daug vardų turiu tikriausiai dėl to, kad esu labai aktyvus daugelyje gyvenimo sričių ir mėgstu keliauti.

Jau daugelį metų aš gyvenu ir dirbu Ispanijoje, kur yra mano namai. Tačiau nepamirštu ir Lietuvos. Aktyviai dalyvauju Ispanijos lietuvių bendruomenių veikloje, renginiuose, organizuoju ekskursijas, žygius, kurių metu stengiuosi puoselėti lietuviškumą bei žemaitišką šnektą. Daugiau nei 13 m. praktikuoju Reiki. Esu Reiki meistras-mokytojas. Nuo 2015 m. priklausau Ispanijos Reiki federacijai. Taip pat esu praktikuojantis šamanas, mediumas. Šamanizmas, nėra kažkokie burtai ar magija, tai viena seniausių dvasinių praktikų perduodama iš kartos į kartą. Ši dvasinė praktika paplitusi skirtinguose žemynuose ir visur yra labai panaši. Šamaniškas ritualas yra įėjimas į transo būseną ir susiliejimas su visu pasauliu, su Dievu.

Aš manau, kad visi mes gyvename tam, kad mokytumės vieni iš kitų ir padėtume vienas kitam sveikti, augti ir tobulėti dvasiškai. Dalinuosi savo patirtimi, žiniomis ir gera nuotaika su visais.

Susitikime šioje nuostabioje patyriminėje kelionėje ir pažinkime save !

5