fbpx
ENRU

Paskaita Bėgimas nuo savęs ir Vidinės kelionės su Kęstučiu Kaupu

Kęstutis Kaupas – intuityvios muzikos atlikėjęs, einatis kūrybiniu keliu, naudodamas skirtingus instrumentus ir balsą.
Saulėtose naktyse dalinsis savo gyva istorija apie priklausomybes, jų priežastis ir kaip jų išvengti.

Taip pat, kviečiame sudalyvauti jo vedamoje garso sesijoje: Vidinės kelionės, po Jūsų vidinį Pasaulį. Į kelionę, kurios sparnus atstos nuostabūs garsai, sklindantys iš mistinių instrumentų, tokių kaip Tibeto dubenys, Gongai, Šamano būgnas, Didgeridoo ir kitų. Mes, lyg kosminių garsų virėjai, gaminsime gurmanišką garso puotą, kur kiekvienas garsas, lyg egzotinis prieskonis, keis pojūčius ir savijautą.
Garso sesijos, tai lyg vartai į kitą išmatavimą, kuris nepastebimai egzistuoja šalia mūsų, nors vaikystėje mes ten praleisdavome didžiają laiko dalį. Tai erdvė, kurioje tiesiog gera būti. Edvė, kurioje jautiesi grįžes namo, po ilgos kelionės. Tai laikas pabūti su savimi, dėl savęs. Isiklausyti į savo vidinį balsą, pakeliauti po savo sielos slėnius.
Garso sesijas galima lyginti su meditacija, nes poveikis ir tikslas yra toks pats – nuraminti protą, sustabdyti vidinį monologą, kuris be perstojo traškėdamas sukelia mums stresą, kuris yra pagrindinė daugumos dvasinių, o ko pasekoje ir fizinių negalavimų priežastis.

7