ENRU

Gamtinė pirtelė

Prakaito pirtelė – tai kūno, sielos ir dvasios apsivalymo pirtelė.

Tai aukščiausiųjų mokytojų mokymas, kuris yra vedamas senovės indėnų, sibiro tradicijomis. Dar kitaip vadinasi „Inipi“ arba „Tamaskalis“. Senovėje buvo kalbama, kad tai lyg buvimas motinos įsčiose arba mirtis ir prisikėlimas dvasiškai. Laikantis tradicijų, gerbiant protėvius, žmogaus kūne transformuojasi fiziniai, mentaliniai pokyčiai. Apsivalymo pirtelėje visi esame vienas kūnas, kuriame karšti akmenys – mūsų protėviai – sukelia šilumą, drėgno oro gausą, o nuolatinė ugnėlė su palaikymu veda mus į šviesą!

Andrius (Bizonas)
Virtualioje erdvėje Facebook aš esu Gorand Andgor (tai atspindi mano asmenybę), tačiau kai kurie žmonės vadina mane Bizonu ar tiesiog Vulkanu arba „Žmogumi orkestru“. Tiek daug vardų turiu tikriausiai dėl to, kad esu labai aktyvus daugelyje gyvenimo sričių ir mėgstu keliauti.

Jau daugelį metų aš gyvenu ir dirbu Ispanijoje, kur yra mano namai. Tačiau nepamirštu ir Lietuvos. Aktyviai dalyvauju Ispanijos lietuvių bendruomenių veikloje, renginiuose, organizuoju ekskursijas, žygius, kurių metu stengiuosi puoselėti lietuviškumą bei žemaitišką šnektą. Daugiau nei 13 m. praktikuoju Reiki. Esu Reiki meistras-mokytojas. Nuo 2015 m. priklausau Ispanijos Reiki federacijai. Taip pat esu praktikuojantis šamanas, mediumas. Šamanizmas, nėra kažkokie burtai ar magija, tai viena seniausių dvasinių praktikų perduodama iš kartos į kartą. Ši dvasinė praktika paplitusi skirtinguose žemynuose ir visur yra labai panaši. Šamaniškas ritualas yra įėjimas į transo būseną ir susiliejimas su visu pasauliu, su Dievu.

Aš manau, kad visi mes gyvename tam, kad mokytumės vieni iš kitų ir padėtume vienas kitam sveikti, augti ir tobulėti dvasiškai. Dalinuosi savo patirtimi, žiniomis ir gera nuotaika su visais.

Susitikime šioje nuostabioje patyriminėje kelionėje ir pažinkime save !

4