ENRU

Tvarių kūrybos priemonių dirbtuvės vaikams su Pilni Namai

VšĮ „Pilni namai – entuziastingų ir kūrybiškų pedagogų komanda, nusiteikusi kasdienį mokymąsi paversti smagiu ir nuotaikingu, o smagias ir nuotaikingas šventes – šiek tiek moksliškomis ir edukacinėmis. Taip besilinksmindami Pilni namai kuria gražesnį, sąmoningesnį ir tvaresenį pasaulį.
 
Popieriaus gamyba
 
Kiekvienuose namuose yra nežinia iš kur atsirandančio ir nežinia kur panaudojamo popieriaus. O jei namuose yra vaikų, jo kiekis bent jau trigubėja: ilgiausi meilės laiškai, pirmieji skiemenys ir gražiausi paveikslai. Jį susmulkinę, išmirkę ir sutrynę dar įbėrę šiek tiek gėlių, sėklų arba kokių stebuklingų palinkėjimų galėsite pasigaminti labai šviežio ir visai kaip naujo popieriaus. Ten galės apsigyventi dar ilgesni laiškai, pirmi sakiniai arba galerijų sienų verti šedevrai. 
Dažų gamyba
Tikriausiai žinote, jog tapyba  ne tik padeda labai smagiai praleisti lietingas popietes, bet ir ugdo kūrybiškumą, akies-rankos koordinaciją, padeda reikšti mintis bei jausmus, pažinti supantį pasaulį, tyrinėti spalvas ir tekstūras… tik be visų nuostabumų, dar padeda palikti labai daug plastiko atliekų, čia ir baigiasi linksmumas. Tik liūdėti nėra ko, nes visus tuos nuostabius dalykus lavinančių dažų galime pasigaminti patys. Trys ingridientai, truputis laiko, kelios šypsenos ir nulis atliekų. 
Lipdymo masės gamyba
Visi žinom, kad kieme nuskintas braškes ar žirnius norisi dėtis į pačių nulipdytas puodynes. Arba eglės šakas puošti pačiais gražiausiais žaisliukais. O ir pirštus smagu pamankštinti minkštoje ir klampioje masėje. Tik gamtos plastiko atliekomis nesinori užversti. Puodelis druskos, puodelis miltų, šlakelis vandens, daug rankų darbo ir lipdybos studija atidaryta!
Trimačių dažų gamyba
Pabandykite įsivaizduoti paveikslą, kurį galite tyrinėti ne tik stebėdami, bet ir lytėdami. Ir kūrybos procesas palieka nulį atliekų. Nuostabu? Viskas labai paprasta, smagu ir dar leidžia panaudoti sunkiai perdirbamas atliekas (pavyzdžiui, klijų). Viską parodysim ir išmokysim, o jūs galėsite kartoti begalę kartų.

19