ENRU

Žalia galia paskaita ir praktinis užsiėmimas

„Greitėjantis gyvenimo tempas, įspaudęs mus į pakuočių bei chemijos glėbį, į perdėto grožio sampratą, grožio paslaugų būtinybę, privertė mane stabtelėti. Persisotinusi naujojo amžiaus stereotipų, atsitraukusi nuo darbo grožio salone, pasinėriau į pievas. Ten ieškojau savęs. Savo tikrosios „AŠ“. Ir kaip bebūtų keista, pradėjo skleistis, mano sąmoningumo vartai. Pagaliau grįžau į gamtą. Pagaliau su ja sukūrėme ryšį. Ir šis, tarsi laidininkas, mane priartino prie protėvių dvasios. Kur viskas buvo kur kas paprasčiau. Ištisos pievos buvo ir grožio salonai, ir vaistinė, ir psichologiniai seansai.
Aplinkybių malonei leidus, ateinantį savaitgalį sujungsiu savo senąjį amatą su dabartiniu žolininkystės pašaukimu. Papasakosiu apie kasdieninę plaukų priežiūrą natūraliomis priemonėmis. Kokie žolynėliai naudingi, kurie natūraliai pašviesina plaukus, kurie aktyvina mikro kraujotaką, skatina augimą bei daugelį kitų mažų paslaptėlių.
Turėsime ir dirbtuves, kuriose galėsite patys prisiliesti prie gamtos magijos, pabūti alchemikais ir pasigaminti sau eliksyro, skatinančio plaukų augimą 💚🌿
Didžiausi linkėjimai!
Iki greito❤️

24