ENRU

D.U.K

Festivalyje draudžiama (perskaitykite atidžiai)

Daiktai kuriuos draudžiama įsinešti į festivalį

Daiktai kuriuos draudžiama įsinešti į festivalį

Į festivalio teritoriją griežtai draudžiama įsinešti gėrimus stiklinėje taroje, ginklus ar kitus daiktus, galinčius kelti grėsmę kitų lankytojų saugumui.

Juodasis sąrašas

Gėrimai stiklinėje taroje
Bet kokie ginklai ar sužaloti galintys daiktai.
Pirotechnika ir degios, sprogstamosios medžiagos.
Narkotinės medžiagos ir jų vartojimuiskirta įranga.

Visi dalyviai prieš patenkant į festivalio teritoriją yra bendra tvarka tikrinami, o rasti draudžiami daiktai paimami „pasaugoti“ .

Aplinkos apsauga

Aplinkos apsauga

Griežtai draudžiama teršti, šiukšlinti ar kitaip niokoti festivalio turtą, teritoriją bei aplinką.

Ramybė polsio zonose

Ramybė polsio zonose

Draudžiama triukšmauti ar kitaip trikdyti ramybę palapinių miesteliuose, ypač poilsio valandų metu ankstyvą rytą, prasidėjus dienos pertraukai scenose. Gerbkite kitų festivalio lankytojų teisę į poilsį ir triukšmaukite vietose, esančiose atokiau nuo palapinių miestelio.

Lankytojai ir dalyviai

Lankytojai ir dalyviai

Atminkite, kad festivalis didelis, ir jame esančių žmonių įsitikinimai neretai nesutampa su Jūsiškiais. Joks agresyvus elgesys, nukreiptas prieš kitus lankytojus netoleruojamas ir gali būti apskųstas.

Išvaizdos kontrolė

Išvaizdos kontrolė

Organizatoriai pasilieka teisę į festivalio teritoriją neįleisti įtartinų, apsvaigusių ar agresyvių žmonių, keliančių grėsmę aplinkinių saugumui. Tvarkos drumstėjai ar asmenys be bilietų-apyrankių yra išprašomi.

Kaip iki Saulėtų ir Saulėtose

Kaip pasiekti Saulėtas automobiliu?

Kaip pasiekti Saulėtas automobiliu?

Įsiveskite į žemėlapį "Sunny Nights Camping" ir važiuokite. Koordinatės: 56.156871, 23.533498 Iš Vilniaus važiuokite A2 keliu iki Panevėžio. Privažiavę Panevėžį važiuokite toliau aplinkeliu Rygos kryptimi iki A9 kelio link Šiaulių. Nuo Šiaulių pasukite į dešinę, į A12 kelią link Joniškio ir važiuokite tiesiai iki Gataučių. Toliau važiuokite per Gataučius ir dairykitės festivalio ženklų kairėje pusėje. Prieš važiuodami įsiminkite kelionės maršruto aprašymą arba jį atsispausdinkite.

Kaip pasiekti Saulėtas autobusu?

Kaip pasiekti Saulėtas autobusu?

Iš Vilniaus autobusų stoties, važiuokite autobusu iki Šiaulių. Šiaulių autobusų stotyje seskite į autobusą važiuojanti Joniškio kryptimi, pasakykite vairuotojui, kad jus paleistų Gataučių kaime, kuris yra 5km neprivažiavus Joniškio ant pagrindinio kelio Šiauliai/Riga. Išlipe Gataučiuose jūs jau vietoje. Sekite nuorodą jums padės susidėlioti maršrutą: https://www.autobusubilietai.lt

Kur pasistatyti mašiną atvažiavus?

Kur pasistatyti mašiną atvažiavus?

Automobilius statykite tik tam skirtose vietose, apie kurias viską sužinosite iškart atvykę. Saugomos aikštelės bus mokamos, taip užtikrinant Jūsų turto apsaugą.

Kokia bus bilieto kaina festivalio metu prie įėjimo?

Kokia bus bilieto kaina festivalio metu prie įėjimo?

Prie įėjimo bus taikomas simbolinis 30 EUR mokestis už visas keturias festivalio dienas. Nemokamai dalyvauti gali vaikai iki 12 metų lydimi tėvų arba globėjų. Vaikams nuo 12 metų mokestis, kaip suaugusiam. Visi nepilanmečiai privalo turėti raštišką tėvų leidimą dalyvauti Saulėtose Naktyse, sutikimas bus tikrinamas prie įėjimo.

Kur statyti palapinę?

Kur statyti palapinę?

Festivalio teritorijoje obelų sode numatytos kempingo zonos. Vietą pasistatyti palapinei galite rinktis laisvai pagal savo norus, bet tik tam skirtose vietose. Vieta palapinei nemokama.

Ką turėtumėte žinoti apie savo daiktų saugumą?

Ką turėtumėte žinoti apie savo daiktų saugumą?

Įsikurdami susipažinkite su šalimai apsistojusiais kaimynais. Susitarkite, kaip galėtumėte vieni kitiems padėti saugant savo daiktus, įsidėmėkite vieni kitų išvaizdą ir apsikeiskite telefono numeriais. Nepalikite be priežiūros, o dar geriau – nesivežkite į festivalį vertingų daiktų, kurių negalėsite nuolat laikyti prie savęs. Nepalikite jų neužrakintuose automobiliuose, palapinėse ar iš pirmo žvilgsnio saugiose vietose. Kiekvieną kartą įsitikinkite, kad paliekate saugoti savo turtą patikimoje priežiūroje.

Kada atidaromas festivalis ir kada jis baigsis?

Kada atidaromas festivalis ir kada jis baigsis?

Tradiciškai savanoriai ir organizatoriai pradeda pora savaičių prieš festivalį. Oficialiai festivalis atidaromas 2019 m. rugpjūčio 22 d., 14 val., baigiamas rugpjūčio 25 d.

Festivalio metu

Ar bus maisto festivalyje?

Ar bus maisto festivalyje?

Festivalio maitinimo vietose beveik visą parą galėsite mėgautis šviežiai paruošta tradicine ir vegetariška virtuve, tad labai sukti galvos dėl to, ką su savimi atsivežti, neverta. Maistą pasišildyti savarankiškai galėsite laužavietėse. Pasiimkite savo lėkštes ir valgymo įrankius.

Ką turėtumėte žinoti dėl šiukšlų surinkimo?

Ką turėtumėte žinoti dėl šiukšlų surinkimo?

Festivalio teritorijoje bus pakankamai vietų išmesti šiukšlėms, tad esame dėkingi už tvarką ir supratingumą.

Tualetai, dušai?

Tualetai, dušai?

Renginio teritorijoje bus bio-tualetai. Išsimaudyti galėsite irengtuose dušuose, taip pat šalia teritorijos esančiame tvenkinyje.

Ar galima įsinešti alkoholio į festivalio teritoriją?

Ar galima įsinešti alkoholio į festivalio teritoriją?

Mes rekomenduojame pajausti festivalį blaiviai.

Ką pasiimti ir ko neverta

Augintiniai

Augintiniai

Festivalio lankytojų saugumui ir tvarkai užtikrinti, keturkojus augintinius visų labai prašome palikti namie. Nesant tokiai galimybei, prašome nepalikti savo šuns be priežiūros ir nepaleisti jo tarp žmonių be antsnukio.

Gyvenimas

Gyvenimas

Festivalis truks keletą dienų, todėl siūlome atsivežti palapinę, miegmaišį, jogos kilimėlius, dekučius ir kitus dalykus, nuo kurių priklauso patogus poilsis.

Laisvalaikis

Laisvalaikis

Pisiminkite atsivežti savo mylimus instrumentus, kostiumus savo performancams, kamuolių, skraidančių lėkščių, stalo žaidimų ir kitokių daiktų, padedančių linksmai praleisti dieną.

Maistas ir gėrimai

Maistas ir gėrimai

Maistu ir gėrimais galėsime aprūpinsime mes. Tausokime gamtą ir pasiimkite savo lėkštes, dubenėlius, šaukštus, šakutes, stiklines arba puodelius.