ENRU

Autentiško Ryšio Laboratorija

Apie mokytoją:

Vedu Autentiško Ryšio ir Atjautos dirbtuves, penktus metus praktikuoju ir gilinu žinias Nesmurtinėjė Komunikacijoje. Prieš 4 metus Nesmurtinė Komunikacija ir atjauta apvertė mano vidinį pasaulį aukštyn kojomis ir išlaisvino mane iš apie 12 metų itin giliai puoselėtų žalojančių įsitikinimų ir saitų. Įgijau patirtis Radikalaus Atvirumo, dėmesingo sąmoningumo, Vidinės Šeimos Sistemos terapijos, Circling, Autentiško Ryšio ir atjautos srityse. Šiuo metu bendradarbiauju su compassionpractices.net įkūrėjais ir atjautos kultūros pionieriais siekdamas skleisti atjautos, geranoriškumo ir empatijos kultūrą įmonėse ir bendruomenėse.

Temos festivalyje:

Autentiško Ryšio dirbtuvės: kaip ugdyti tarpasmeninius ryšius per smalsumą ir atjautą. Autentiško Ryšio dirbtuvės – žaidimai, praktikos – ugdo įgūdžius, kaip organiškas smalsumas ir empatija, reikalingus greitai sukurti gilų, prasmingą tarpasmeninį ryšį. Dalyviams sukuriame saugią erdvę, kurioje pokalbiai paversti sąmoningu užsiėmimu, turinčiu aiškiais taisykles, apibrėžtas ribas ir struktūrą, skirtą artimam ryšiui užmegzti, ugdo ilgalaikes komunikacijos kompetencijas.

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai? 

Patirtinio užsiėmimo metu savikritiką pakeisime į smalsumą, drąsą ir atjautą; vienatvę ir atskirtį – į bendrystės patyrimą.

5